TP700 illmod EcoTech

Když potřebuješ odvést rychlou a přitom precizní práci, musíš mít materiál, který můžeš okamžitě a bez zbytečných příprav aplikovat.

TP700 illmod EcoTech je první impregnovaná komprimační páska bez krycí papírové fólie (lineru), která obvykle překrývá samolepicí vrstvu. Odloupávání a strhávání krycí fólie se od nynějška stává minulostí. S páskou pracuješ jednoduchým systémem „odviň a nalep“. Díky tomu odvedeš svou práci vždy rychle a přitom precizně.


Bleskové utěsnění stavebních spár

TP700 illmod EcoTech je nová generace těsnicí komprimační pásky s hloubkovou impregnací pro funkční utěsňování konstrukčních spár. Díky absenci krycího lineru, který by jinak zakrýval samolepicí vrstvu na pásce, je TP700 velmi rychle aplikovatelná do stavební spáry.

Nový systém práce “Odviň a nalep” nejen urychluje samotné zpracování komprimační pásky, ale navíc neprodukuje žádný odpad, který zůstává při odtrhávání různých krycích fólií - linerů.

TP700 je opatřená kvalitním akrylovým lepidlem se speciální adhezní přísadou, která umožňuje přirozený odvin z role, aniž by docházelo k přilepení pásky na sebe samu.

Čistý a funkční detail pásky v pohledové fasádní spáře.

Integrovaný stahovací pás pro udržení pásky ve stlačeném stavu.

Akrylová samolepicí vrstva bez krycího lineru umožňující velmi rychlou aplikaci.

Funkčnost i design zároveň Každá komprimační páska illbruck je nejmodernějším řešením pro utěsňování spár. TP700 illmod EcoTech není výjimkou. Pyšní se všemi vlastnostmi kvalitních impregnovaných pásek jako je trvalá UV stabilita, vodotěsnost proti hnanému dešti do 600 Pa, výtečná zvukotěsnost a tepelná izolace a v neposlední řadě také nehořlavost (třída B1).

TP700 je šitá na míru zejména velkým spárám, které se velmi obtížně zajišťují konvenčními technologiemi, nejběžněji tmely. Díky svému preciznímu tvaru dokáže TP700 vytvořit ve spáře naprosto dokonalý, čistý a estetický detail, který bude navíc plnit i dlouhodobou těsnicí funkci.

Utěsňování spár na pohledových fasádních konstrukcích. Typické využití TP700 illmod EcoTech.

TP700 je impregnovaná komprimovaná páska určená k utěsňování spár zejména na fasádních konstrukcích.

Čtěte víc

Stále to není jasné? Napište nám!