TP700 illmod EcoTech

Keď potrebuješ odviesť rýchlu a pritom precíznu prácu, musíš mať materiál, ktorý môžeš okamžite a bez zbytočných príprav aplikovať.

TP700 illmod EcoTech je prvá impregnovaná komprimačná páska bez krycieho lineru, ktorý obvykle prekrýva samolepiacu vrstvu. Odvíjanie a strhávanie krycej fólie je odo dnes minulosťou. S páskou pracuješ jednoduchým systémom „odviň a nalep“. Vďaka tomu odvedieš svoju prácu vždy rýchlo a precízne.

Okamžité utesnenie stavebných špár

TP700 illmod EcoTech je nová generácia tesniacej komprimačnej pásky s hĺbkovou impregnáciou na funkčné utesnenie konštrukčných špár. Vďaka absencii krycieho lineru, ktorý by inak zakrýval samolepiacu vrstvu na páske, je TP700 veľmi rýchlo aplikovateľná do stavebnej špáry.

Nový systém práce “Odviň a nalep” nielen urýchľuje samotné spracovanie komprimačnej pásky, ale navyše neprodukuje žiadny odpad, ktorý zostáva pri odtrhávaní rôznych krycích fólií - linerov.

TP700 je potiahnutá kvalitným akrylovým lepidlom so špeciálnou adhéznou prísadou, ktorá umožňuje prirodzené odvíjanie z role, bez toho, aby dochádzalo k prilepeniu pásky samú na seba.

 

Čistý a funkčný detail pásky v pohľadovej fasádnej špáre.

Integrovaný sťahovací pás na udržanie pásky v stlačenom stave.

Akrylová samolepiaca vrstva bez krycieho lineru umožňujúca veľmi rýchlu aplikáciu.

Funkčnosť a dizajn zároveňKaždá komprimačná páska illbruck je najmodernejším riešením na utesňovanie špár. TP700 illmod EcoTech nie je výnimkou. Pýši sa všetkými vlastnosťami kvalitných impregnovaných pások ako sú trvalá UV stabilita, vodotesnosť proti hnanému dažďu do 600 Pa, výborná zvukotesnosť a tepelná izolácia a v neposlednom rade taktiež nehorľavosť (trieda B1).

TP700 je šitá na mieru najmä veľkým špáram, ktoré sa len veľmi obtiažne zabezpečujú konvenčnými technológiami, najčastejšie tmelmi. Vďaka svojmu precíznemu tvaru dokáže TP700 vytvoriť v špáre celkove dokonalý, čistý a estetický detail, ktorý bude navyše plniť aj dlhodobú tesniacu funkciu.

Utesňovanie špár na pohľadových fasádnych konštrukciách. Typické využitie TP700 illmod EcoTech. 

TP700 je impregnovaná komprimovaná páska určená na utesňovanie špár najmä vo fasádnych konštrukciách.

Čítajte viac

Stále to není jasné? Napište nám!