Bądź gotów na powrót Białej Zimy!

W tremco illbruck jesteśmy wprost zwariowani na punkcie pewnych seriali i chcemy tą pasją się z Wami podzielić. Oferujemy możliwość wygrania zestawu ulubionego serialu na DVD/Blu-Ray lub kuponu na usługi streamingowe do wartości 900zł brutto!

Aby przystąpić do loterii, wystarczy wypełnić poniższy formularz od 16 - 30 kwietnia 2019 roku.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą wersją scenariusza, jednego z najbardziej cenionych przez widzów seriali w historii telewizji!

 

#forthefoam

W królestwie tremco illbruck, liczne klany rodzinne łączą siły, by wspólnie powstać przeciwko groźbie Białej Zimy. W nadchodzącym sezonie nie będą już walczyć ze sobą o tron, ale zapewnią sojusznikom oręż do walki z chłodem, chroniąc tym samym liczne mosty termiczne.

#illbruckvswinter

Klan „Dom z Pian” wysyła w bój swą nieustraszoną wojowniczkę FM350, która nie lęka się Białej Zimy. Ta zapewni ochronę termiczną i dźwiękową. Jest niestrudzona w boju - niezwykle wydajna. Śpijcie spokojnie towarzysze broni, gdy powróci Biała Zima. Spokój będzie trwał jeszcze przez wiele mroźnych sezonów.

 

#motheroffoams

Na straży „Domu z Pian” stoi elastyczna FM330. Władczyni z podległą jej armią Pian, odeprze kolejne ataki zimy dzięki mocy elastyczności w zastosowaniach izolacyjnych wokół okien i drzwi. Gdy zaś dojdzie do oblężenia, nie da ich łatwo sforsować - zatrzyma Białą Zimę na ganku.

Królestwo tremco illbruck jest wielkie i niezwyciężone. Wszystkie klany rodzinne służą Wam lojalnie by odpierać ataki zimowych agresorów.
Odkryjcie je już teraz na stronie www.illbruck.com

Do pobrania plakaty o wysokiej jakości (wielkość każdego pliku to ok. 2MB)

#forthefoam - #illbruckvswinter - #motheroffoams

Do pobrania


Formularz zgłoszenia udziału w loterii

Zgłoszenie należy przeslać do 30.04.2019 włącznie*


* Warunki uczestnictwa w loterii: z udziału w loterii wyłączeni są pracownicy tremco illbruck. Zwycięzca/Zwyciężczyni loterii może wybrać swoją nagrodę: pakiet sezonów serialu telewizyjnego/streamingowego DVD lub Blu-Ray dostępny aktualnie na www.empik.com lub bon na dowolnie wybraną usługę streamingową o wartości do 900zł brutto. Czas trwania loterii: 16.04 – 30.04.2019. Decyduje wynik losowania spośród wszystkich uczestników, którzy wypełnili formularz zgłoszenia udziału w loterii. Droga prawna jest wykluczona.

** W zakresie zastosowań i warunków użycia produktów illbruck należy korzystać z aktualnych specyfikacji technicznych, dostępnych na www.illbruck.com